Çorlu Web Tasarım

corlu-web-tasarim

Çorlu Web Tasarım yapan ve aynı zamanda Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama konularında sizlere hizmet veriyorum. Profesyonel tasarımcı olarak önceliğim firmanızın kurumsal bir kimlik adı altında kurumsallaşması ve bu yönde sizlere önerilerde bulunarak sizleri bulunduğunuz konumun üstüne taşıyacak çalışmalar yaparak çalıştığınız sektörde rakiplerinizin önüne geçirmek ve bu anlamda sizlerin cirosunu arttırmak benin en öncelikli görevlerimden birisi olacaktır. 

corlu-web-tasarim-1
Fotoğraf : Doruk Prodüksiyon | Çorlu Web Tasarım

Çorlu Web Tasarım | Web Tasarım Neden Bu Kadar Önemli? 

Günümüzde herkes bilgisayar, tablet ve telefon (mobil) cihazlardan internete giriş yaparak milyonlarca site üzerinde sörf yapmaktadır. Günümüzün en popüler internet siteleri olan sosyal medya platformları olmadan duramıyoruz yanlış mıyım Facebook, Instagram ve Twitter üzerindeki yorumlar, fotoğraflar, videolar ve makaleleri inceleyerek bilgi araştırmaları yapıyoruz. 

Örnek vermek gerekirse ; Çorlu Web Tasarım yapan firmalar olarak aradığınızda google’de örneğin beni buldunuz değil mi? yada şu an bu makaleyi okuduğunuza göre illaki bir cümleden beni bulmuş ve şu anda beni araştırıyorsunuz çok güzel peki bunu ben başarabildiğime göre aynı şekilde sizin siteniz içinde başarabilir miyim? elbette. 

Önceliğim sizlerin kurumsallığınızı ve bilinirliğinizi arttırmak varsa ürünlerinizin satışını veya yaptığınız malların ön plana çıkmasını sağlamaktır. Eski siteleriniz den kurtulun ve sitenizi mobil uyumlu (responsiv) olmasına dikkat edin.  

Mobil Uyumlu ve Sitelerin Faydaları 

Günümüzde herkesin elinde telefon olduğu için insanlar internet araştırmalarını genellikle telefon üzerinden yapıyor ve mobil uyumlu sitelerde geziyorlar.  Dolayısı ile mobil uyumlu (responsive) yani telefonun ekranına göre otomatik büyüyen küçülen ve telefonun işlemcisini , ram’ini fazla yemeden rahatlıkla çalışan sitelere mobil uyumlu web site denir. Hanginiz 5 dk da gelen sitede gezer? tabi ki hiçbirimiz. Çünkü insan yapısı olarak hiçbirimiz sabredemiyoruz haksız mıyım? O halde önceliğiniz mobil uyumlu (responsive) tasarımlar yaptırmak ve kesinlikle profesyonel bir tasarımcı ile çalışmak olmalı. Çorlu Web Tasarım için birini arıyorsanız direkt benimle iletişime geçebilirsiniz.  

Sadece bütçenizi düşünmüyorum, çözüm odaklı ve kullanıcı dostu projeler üreterek, bu konuda sizleri yönlendiriyorum.

2 Replies to “Çorlu Web Tasarım

  1. Çorlu web tasarım hakkında güzel bir makale. Yeni makalleleri sabırsızlıkla bekliyoruz iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir